OloKimya ENGLISH OloKimya OloKimya OloKimya OloKimya OloKimya
ÜRÜNLER

Polialüminyum Klorür Hidroksit Sülfat

Sinonim (-leri)
:   Polialüminyum klorür hidroksiz sülfat, hidroksi alüminyum (III) diklorür sülfat
Mol. Formülü
:   Al2Cl2H4O6S
EC / List no.
:   254-400-7
CAS no.
:   39290-78-3
Molekül ağırlığı
:  256,96
Kloridoalüminyum (1+)), sülfirik asit ve su bileşenleri içeren malzemedir.
Kullanım Alanları
» Bu madde şu ürünlerde kullanılmaktadır: laboratuvar kimyasalları, pH düzenleyiciler ve su arıtma ürünleri, kaplama ürünleri, deri işleme ürünleri, kağıt kimyasalları ve boyaları, tekstil işleme ürünleri, boyaları, yıkama ve temizlik ürünleri.
» Bu madde şu alanlarda kullanılır: madencilik, baskı ve kayıtlı medyanın yeniden üretimi, tarım, ormancılık ve balıkçılık, karışımların formülasyonu ve/veya yeniden paketleme, inşaat ve inşaat işleri ve belediye tedariki (örn. elektrik, buhar, gaz, su) ve kanalizasyon arıtma.
» Tekstil, deri veya kürk, kağıt hamuru, kağıt ve kağıt ürünleri, kimyasallar ve mineral ürünlerin (örneğin sıvalar, çimento) imalatında kullanılır.
» Bu maddenin çevreye salınması endüstriyel kullanımdan meydana gelebilir: endüstriyel tesislerde işleme yardımcılarında, işleme yardımcısı olarak, karışımların formülasyonunda, malzemelerde formülasyonda, eşyaların üretiminde ve başka bir maddenin imalatında bir ara adım olarak (kullanım), ara maddeler).
» Makine yıkama sıvıları/deterjanlar, otomotiv bakım ürünleri, boyalar ve kaplamalar veya yapıştırıcılar, kokular,oda spreyleri, metal, ahşap ve plastik yapı ve yapı malzemeleri, döşeme, mobilya, oyuncaklar, inşaat malzemeleri, perdeler, ayakkabı, deri ürünleri, kağıt ve karton ürünler, ve elektronik ekipman kullanılır.
Ürün Özellikleri
Fiziksel ve Kimyasal Özellikleri
» Renksiz, şeffaf sıvı formda görünür.
» Kokusuzdur.

Özellikler
Karakter Özellikleri Birimi Değeri Koşul
Erime noktası °C -26  
Kaynama noktası °C 105  
Yoğunluk g/cm³ 1.2 20 °C
Çözünürlük g/ L 1000 20 °C, Suda çözünür
Buhar basıncı Pa 0.001  
Yüzey gerilimi mN/ m 74.5 20 °C, 1 g/L