OloKimya ENGLISH OloKimya OloKimya OloKimya OloKimya OloKimya
HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA
Mümkün olanın çok daha ilerisine ulaşın
1955 yılında çeşitli sektörlerin kimyasal ürün ihtiyacını karşılamak ve ekonomik çözümler sunmak amacıyla kurulan firmamız, o yıllarda çok az sayıda firmanın gösterebileceği bir girişimcilik ruhuyla kimyevi ürün ithalatı gerçekleştirmeye başlamış ve kısa sürede kimyevi madde ithalatçıları arasında önder kuruluşlardan biri haline gelmiştir.

Özveri, Liyakat, Öngörü, Kalite, İlgi, Memnuniyet, Yardımlaşma ve Adaptasyon ilkeleri ışığında kimyevi madde sektöründe müşterilerimize kusursuz hizmet sağlamayı görev edindik. Firmamız her zaman çağın gerektirdiği profesyonellik bilinciyle hareket eder ve müşterilerine en yüksek kaliteli ürün ve hizmeti sağlamaya çalışır. Çünkü bizim için ne yaptığımız kadar nasıl yaptığımız da önemlidir. Süreçlerimizin her aşamasında, insana, doğaya, kanunlara ve kendimize saygı duyarak çalışırız.
devamı >
ÜRÜNLERİMİZ
1955 yılında çeşitli sektörlerin kimyasal ürün ihtiyacını karşılamak ve ekonomik çözümler sunmak amacıyla kurulan firmamız, o yıllarda çok az sayıda firmanın gösterebileceği bir girişimcilik ruhuyla kimyevi ürün ithalatı gerçekleştirmeye başlamış ve kısa sürede kimyevi madde
ÜRÜNLER
ÜRÜNLER
Ömer Lütfü Özgül Kimya, müşterilerine mesleki ahlak bilincinden asla taviz vermeden hem ham madde tedariki hem de teknik destek hizmeti sağlamış, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetler tasarlamış, bilgi ve tecrübesini kurumsal değerlerine bağlı olarak geliştirmiş, her zaman hep bir adım daha ileriyi hedeflemiş lider bir kuruluştur.
DETAY İÇİN TIKLAYINIZ >
AEROJEL
AEROJEL
Aerojeller yüksek oranda gözenekli ve hafif malzemelerdir. İçerisinde %99 miktarında hava bulundurur ve üstün fiziksel, kimyasal özelliklere sahiptir.
0.0011-0.5 g cm-3 aralığında değişen yoğunluk değerleri ile bugüne kadar üretilen dünyanın en hafif katısı olma unvanına sahiptir.
DETAY İÇİN TIKLAYINIZ >
SEKTÖRLER
→ Gıda
→ Deri Tekstil
→ Plastik ve Kauçuk
→ Ağaç ve Orman Ürünleri
→ Aşındırıcılar
→ Boya
→ Cam ve Seramik
→ Deterjan ve Sabun
→ Fotoğraf
→ Kozmetik
→ Maden
→ Metal Döküm ve Kaplama
→ Nem Alıcılar
→ Petrol ve Yağ
→ Piroteknik
→ Su Arıtma ve Su Şartlandırma
→ Vaks
→ Yapı Kimyasalları
→ Ziraat ve Yem

MİSYON

MİSYON
Özveri, Liyakat, Öngörü, Kalite, İlgi, Memnuniyet, Yardımlaşma ve Adaptasyon ilkeleri ışığında müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmet sunmaktır.

VİZYON

VİZYON
Ömer Lütfü Özgül Kimya olarak hedefimiz, güncel ve uluslararası gelişmeler ışığında sektördeki konumumuzu küreselleştirmektir.

KALİTE

KALİTE
Kalite her zaman, her yerde ve herkese karşı doğru hizmeti sağlamaktır ve kalite asla tesadüf değildir; hedefe doğru giden, sürekli bir gelişimdir.

DEĞERLER

DEĞERLER
OLO Kimya, sektördeki başarısını ve alanında lider olmasını hem etkin ve verimli çalışmasına hem de kurumsal değerlerine olan bağlılığına borçludur.