OloKimya ENGLISH OloKimya OloKimya OloKimya OloKimya OloKimya
KURUMSAL

Neden Biz?

Firmamız, ülkemiz ile dünya ülkeleri arasında çok önemli bir köprü görevindedir. Uluslararası tecrübeye sahip dinamik ve enerjik kadrosu ile dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden ekibimiz, AR-GE yatırımlarını da desteklemektedir. Bu yatırımların temelinde gelecekteki müşteri taleplerine karşı yanıtsız kalmamak ve müşterilerine kusursuz bir hizmet sunmak anlayışı yatmaktadır.

Firmamız, genel endüstriyel kimyasalların yanı sıra özel kimyasalları da bünyesinde barındırmakta, geniş ürün yelpazesi sayesinde de müşterilerinin ihtiyaçlarını büyük ölçüde karşılayabilmekte, kişisel taleplerine de hızlı ve kaliteli çözümler üretebilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin almış olduğu hizmetten memnun kalması amacıyla; ürün ve hizmetlerimizi devamlı geliştirir ve sorunları minimuma indirgemek için de alanında uzman bir ekip ile birlikte çalışırız.

Ömer Lütfü Özgül Kimya, iş hacmini yaptığı yatırımlarla kaliteli ve hızlı hizmete dönüştürmüş, her sektörün kimyasal ihtiyacına anında çözüm üretebilmiştir. Firmamız, Türkiye’de ürün çeşitliliği ve hizmet devamlılığı bakımından liderdir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayan ve karşılayan, anlık değil uzun soluklu ilişikleri hedefleyen bir ekibiz.

Güçlü Yönlerimiz
» Müşteri Memnuniyeti Odaklılık
» Kalite ve Performans
» Depolama, Ambalajlama ve Lojistik
» Hızlı Karar Alabilme ve Esneklik
» Teknik Destek ve Satış Sonrası Hizmet

Birlikte çalışabilmek dileğiyle...